cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

У центрі Львова знову знімають кіно. Свідками зйомок стали мешканці, туристи а також кореспондент Гал-інфо, що проходив повз.

 

Представники знімальної групи розповіли, що  фільмують серіал під назвою «Вовче сонце», — пригодницька драма, дія якої розгортатиметься у 20-х роках ХХ століття.

Компанія-виробник серіалу «Star media» анонсує його так:

«1924 р. Молодому чекістові Михайлу Останіну вдається отримати надважливу інформацію: через два місяці на територію СРСР розпочнеться вторгнення білоемігрантських військ, підготовлене Британської розвідкою. Вдарять одночасно в декількох місцях — у Середній Азії, Бессарабії, Прибалтиці. Але основний удар планується нанести з території Польщі. Керівництво ОГПУ НКВС ставить перед Останіним майже нездійсненне завдання — запобігти нападу, ставши довіреною особою генерала Ромовського, командувача операцією і майбутнього Верховного правителя захоплених територій в Радянській Білорусії і Україні. Вступивши в банду контрабандистів , Останін проникає на територію Польщі, де зосереджені війська Ромовського . Він діє під іменем свого друга дитинства Януша Галецького, поляка, білого офіцера, що загинув в боях з червоними на півдні Росії. Пройшовши численні перевірки, Останіну – Галецькому вдається стати спочатку завербованим агентом начальника контррозвідки Ромовського полковника Сегунди, а потім — офіцером для особливих доручень у самого Ромовського...

Крім авантюрно-пригодницького сюжету в цій історії існує і романтична лінія — несподівано для себе герой закохається і змушений буде вибирати між любов’ю і виконанням обов’язку».

Режисер серіалу — Сергій Гінгзбург, сценарист — Максим Бєлозор. Актори — Месхі Гела, Олександр Робак, Володимир Ільїн, Андрій Мерзлікін, Ольга Красько, Катерина Клімова, Павло Трубінер, Максим Лагашкін, Ян Фрич, Ігор Хрипунов, Сергій Годін, Софія Каштанова та ін. Продюсери: Артем Доллежаль, Влад Ряшин.

Локаціями для зйомок стали як вулиці Львова, так і старовинні інтер’єри кам’яниць. Частина зйомок запланована в білоруському Мінську.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top