cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Особисто мені здається, що найпоширенішим людським спором є саме спір, або дискусія стосовно смаків. Звісно, на цю тему можна сперечатись вічність!!! Ми любимо поїсти м'ясо і без нього більшість з нас не уявляє свого життя, це не стосується вегетаріанців, які його не переносять, фізіологічно, або ж просто з певних переконань, в індуїзмі ж взагалі корова це священна тварина. Ми любимо солодощі, а ось в норвегії чомусь цукерки солоні. А що стосується теми напоїв, Що ж п'ють у світі і як це сприймете Ви!?


Господарі одного бару у Веллінгтоні пропонують клієнтам скуштувати на смак коктейль із кінської сперми і яблучного соку. Кажуть, що новинка користується великим попитом у місцевого населення.Mezcal. В основу цього лікеру входить м'ясо. Хробаки - фактично личинки молі, які живуть на плодах агави.Горілка зі смаком підкопченої сьомги. Випускає її доволі поважна фірма Alaska Distillery, у якої, до речі, в продуктовій лінійці більше нічого вичурного немає.Кремовий лікер зі смаком йогурту. Виготовляється в Голлапндії, а розливається у Франції і темної-темної ночі відправляється в Японію, де в неймовірній кількості випивається в коктейлях з ананасовим і апельсиновим соками.Мама Хуана. Це гримуча суміш із рому, червоного вина, меду, трав і кори дерева, якою слід зрошувати власну печінку. Вважають, що Мама Хуана діє як віагра."Травка". Все легально, але, звісно, може викликати і залежність. Алкоголю в ньому всього-то 14,5%. Коштує приблизно 11$.Brennivin. Виготовляється з перегнившої картоплі і зерен тмину. Надзвичайно міцний. Під час традиційного зимового фестивалю Thorrablot в якості закуски до нього подають бараннячи яйця і відварні голови вівці.Щуряча горілка. Велика кількість щурів, яким не більше три дні зроду (поки не з'явилась шерсть), заштовхують в бутилку. Напій відстоюється не менше одного року в сухому темному приміщенні.


І на закінчення,щоб ви не думали, які ті всі іноземці дурні, ще один огидний напій який дуже люблять у своєму народі.....

КВАС. "ЩО може бути прекраснішим,ніж випити холодного кваску в спекотний літній день" - думають більшість з нас. Проте, іноземці не рідко згадують про цей напій в числі самих огидних. В інтернеті можна зустріти цілу купу моторошних історій, про те як "ці жахливі русскіє" намагались напоїти іноземця чимось бридким, кислим і мутним, а ще страшніше - накормити залитим квасом салатом, чомусь названим холодним супом окрошка.=)))

 


Тож пийте завжди тільки те що вам до смаку, не соромтесь афішувати свої смаки, але й інших не судіть. Всім смачного.


Юрка Crazy
Пі Сі : Інформація знайдена на просторах інтернету=)))

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top