cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому поверсі однойменного готелю на Незалежності, 4. У 1912 році цю кам’яницю збудували «олігархи» Хованці та одразу здали в оренду підприємцям.

Головним орендарем був готель «Уніон», а другий поверх знімав ресторатор Селерс. Із назвою він не заморочувався — просто продублював ім’я готелю. У перші повоєнні роки більшовики перейменували «Уніон» на «Київ». У радянські часи цей готельний ресторан був найкращим закладом міста.


У 1959 році там працювали 52 особи. Клієнтів обслуговували 10 офіціантів, 10 буфетників, 14 поварів, три гардеробниці й чотири музиканти. Тут працював легендарний офіціант Куба (Якуб Хаїмович Гайман). Ніхто точно не пам’ятав, коли він з’явився у ресторані — ніби був там завжди. Містом навіть ходили чутки, що Гайман — це колишній власник ресторану. Ніхто не міг так обслужити відвідувачів, як старий Куба. Його поважали всі, й керівництво також. В архіві збереглася відомість, де значиться, що у 1958 році Гайман отримав місячну зарплату 1334 карбованці, а директор закладу лише 827.

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top