cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини сьогодні ж забігти в бар на чарку  улюбленого спиртного: з ним можна позбутися всіх хвороб на світі.
Думаю ви здогадувались, що алкоголь корисний. Не просто ж так його всі регулярно його вживають. А ось навіщо це роблять - без учених не розібратися.

 

ВИНО

Вино завжди вважалося корисним напоєм. Та й у 2010-му один з передових британських журналів- дослідників організму заявив: "Червоне вино разом із зеленим чаєм містить неймовірну кількість антиоксидантів і знижує ризик підхопити рак простати". Так що тепер ти знаєш, чим запивати романтичну вечерю.

ГОРІЛКА

У даного спиртного є мінус - воно жахливо калорійне. 100 грамів алкоголю містить 231 калорію. Тому цим напоєм краще не захоплюватися. Ну а якщо тобі зовсім не під силу - розбавляй його менш калорійними соками.

ДЖИН

Дослідження британського журналу Наукова Медицина довели: джин з тоніком знижує ризик серцево-судинних і ракових захворювань. А ще таке пійло буде тримати твої мізки в тонусі. Так що не варто недооцінювати дане пійло: воно здатне творити медичні чудеса, про які ти й не підозрював.

ПИВО

З пивом можеш сказати остеопорозу "до побачення". У 2010-му британський журнал "Наука про їжу" довів, що напій підвищує мінеральну щільність кісткової тканини. Норма - половина літра. Шкода тільки, вчені не уточнили, як часто його потрібно пити. Ми завжди знали: плюсів у улюбленого спиртного всіх чоловіків більше, ніж будь-хто може уявити.

 

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top