cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але мало хто проживає в Україні більше року, ну звісно, крім тих людей, які тут навчаються, або працюють по обміну. Тіанг мандрує Україною та Центральною / Східною Європою з вересня 2012 року. Тієнг Ченг народився у Малазії, а виріс та навчався в Австралії. На даний час, живе у Львові, а його улюблена камера Panasonic GF1, з 20mm/F1.7 лінзою.

 


Чому ти вирішив приїхати в Україну?

Більшість моїх друзів, завжди, коли їдуть в Європу вибирають такі країни, як Нідерланди, Італія, Іспанія. Але мало хто з них мандрує до Східної Європи, зокрема, до України. Я вирішив поставити собі виклик і приїхати сюди, щоб проживати у країні з древньою культурою і де більшість людей не спілкується англійською мовою.

 


Чи ти знав щось про Україну перед тим як переїхати сюди?

Я знав двох людей з України , один друг родом з Одеси, а другий – з Ужгорода. Я з ними познайомився через Rotary Club, який є міжнародним і об’єднує людей з спільними інтересами. Тому мені стало дуже цікаво відвідати саме цю країну, оскільки вона зовсім інша.

 


Чому ти вирішив проживати у Львові?

Я просто закоханий в це місто. Я досить часто мандрував і був у різних країнах, але саме це місто моє улюблене. Мені подобається тут - все. Тут проживають чудові та дружелюбні люди, місто дихає історією, і звичайно кава тут дуже смачна. Тут дуже комфортно жити, але не дуже легко подорожувати через мовний бар’єр. Хоча вже протягом року я вивчаю українську мову, але для мене вона дається нелегко. Але основні слова я знаю і це дає мені змогу на базовому рівні спілкуватись з тутешніми мешканцями.

 

Які в тебе хоббі і чим ти займаєшся у вільний час?

Мені подобається подорожувати, я люблю танцювати сальсу, фотографувати і просто знайомитись з новими людьми.

 


На даний час ти організовуєш фото-виставку, як виникла така ідея і яка основна мета даного заходу?

Я дуже люблю фотографувати, а саме захоплююсь жанром фотографії, який називають – вулична фотографія. Ідея фотовиставки полягає у культурному обміні між Львовом і Мельбурном. Мельбурн – це друге за населенням місто в Австралії, у якому я вивчися і проживав, перед тим, як переїхав до Львова. Я зажди хотів показати через фотографію моїм друзям, яка насправді прекрасна Україна, і тим самим зруйнувати деякі існуючі стереотипи про країну. Також багато людей в Австралії не знає багатьох фактів про Україну, відповідно такий культурний обмін допоможе людям побачити світ з іншої точки зору.

 


Яка це буде фотовиставка і хто може взяти у ній участь?

Фотовиставка буде дуже простого формату. Протягом 4 тижнів люди, які люблять вуличну фотографію можуть надсилати мені фото. 12 Серпня буде відкрито голосування, а в кінці місяця буде обрано 50 найкращих фото, які і потраплять на виставку. Орієнтована дата виставки середина вересня. Для тих кому це цікаво може отримати всю інформацію за сайтом http://bit.ly/mycity2013

 

Автор
Леся Дзікунська, спеціально для "ПроКофеїн"

 

 

 

 

 

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top