cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

 

20 серпня 2013 року до 22-ої Річниці Незалежності в Експоцентрі України традиційно відкрилась загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна".

 
 
Близько 800 експонентів з 18 областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя взяли участь у цій унікальній і неповторній події. На виставкових площах більше 8 тис. м2 було представлено економічний, науковий, промисловий, культурний потенціал регіонів України, а також наукові розробки, інвестиційні проекти та високотехнологічну продукцію численних виробників та підприємств країни.
 
 
Регіональна експозиція Івано-Франківської області, як повідомляє прес-служба ОДА, була представлена продукцією таких підприємств: ТОВ "Електролюкс Україна", ТОВ "Промприлад", ПАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод", ПрАТ "Олпол", ТОВ "Дизайн-студія М. Волосовської"; ТОВ "Таркетт Вінісін", ТОВ "Синтра", ТОВ "Івано-Франківське обласне ДО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості"; ПАТ "Івано-Франківський хлібокомбінат", ПАТ" Івано-Франківський м’ясокомбінат", ПАТ "Чиста Флора".
 
 
За результатами ярмарку було вручено 46 дипломів учасника виставки підприємствам та організаціям області, а серед переможців конкурсу-виставки "Кращий вітчизняний товар 2013 року" в номінації "Виробництво лікеро-горілчаних виробів", товар "Прикарпатський бальзам" нагороджено ТОВ "Станіславська торгова компанія".

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top