cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Минулого тижня «Міс Україна», франківчанка Анна Заячківська вилетіла на острів Балі, де вона боротиметься за корону найкрасивішої дівчини світу. Як це часто буває, подія одразу обросла скандалами у ЗМІ – мовляв, Анна заявила, що відправили її туди без грошей, уже встигла посваритися з росіянкою – сусідкою по кімнаті, та й узагалі сам конкурс пікетують мусульмани. Як же ж воно є – у розмові з наставницею Анни, директором модельного агентства «Ювента»Тетяною Терсеновою-Заводовською.


– Пані Тетяно, ви зараз підтримує зв’язок з Анною?

– Звісно, спілкуємось у соцмережах, у «скайпі». Ми постійно на зв’язку.

– Кажуть, що конкурс починається з трапу літака. Вже можемо робити якісь прогнози?

– Я вам скажу одне – конкурс, це теж політика. Самі розумієте, як можна порівнювати та оцінювати, наприклад, слов’янське обличчя, африканське та азіатське. У кожного свої критерії краси, а так, аби нікого не образити, то у трійку входять представниці кожної з рас. Тому шанси дуже малі. Але можу сказати впевнено – Анна готова у всіх відношеннях. Ми займались і етикетом – як їсти, як себе вести, навіть обговорювали такі нюанси, як невербальне мовлення. Бо для прикладу, наш жест «клас» у мусульманській країні – це просто непристойність. У плані дефіле вона готова стовідсотково, щодо одягу – також…

– Як тоді версії, буцімто сама Анна заявила, що не готова?

– По-перше, я в житті не повірю, що Анна могла сказати, ніби вона не підготовлена. Тому що Національний комітет «Міс Україна» та особисто його президент Олександр Онищенко виділили певну суму для того, щоб у неї був повний гардероб. Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк особисто оплатив запис двох версій її пісні – української на англомовної – та випуск диску. Гроші, які дав губернатор, я особисто дала їй у конверті – на різні дрібниці та сувеніри. Він же оплатив і частину її гардеробу.

Львівські дизайнери з компанії «Рептилія», які працюють зі шкірою екзотичних тварин, зробили їй три пари взуття: вечірні чорні туфлі, туфлі тілесного кольору та сріблясті босоніжки. ДизайнерВіталій Цалко із Івано-Франківська пошив просто фантастичний діловий костюм. Олена Васенко – прекрасну етнічну сукню. Ірина Батюк – керівник вокальної школи – особисто з нею два місяці без копійки займалася вокалом. Роман Калин з дочкою робили переклад пісні на англійську. Команда працювала.

Але от вечірні й коктейльні сукні – із цим були проблеми. Річ у тому, що дизайнера для них вибирає національний комітет. Обрали дизайнера з Житомира. Коли Анна поїхала на презентацію цих нарядів, то у неї мало інфаркт не стався. Одне – чорне плаття з одним рукавом і напис «Ukraine», друге – біла спідниця і червоний корсет, це жах якийсь – гірше, ніж дружка на сільському весіллі!

– І що з цим робили?

– Та в мене просто істерика була. Дзвонить мені Олена Васенко, яка готувала Анні національний наряд, і просто ридає: ви бачили?! Кажу, бачила, і що робити? Та відповідає – я готова шити їй плаття, треба тільки гроші на тканини. Дали тисячу гривень і за чотири дні вона зі своїми підмайстрами пошила дві вечірні сукні. Що далі буде, не знаю, бо заявляли іншого дизайнера. Але принаймні на конкурс талантів вона вийде в одній із цих суконь, на якісь вечори і т. д.

– Тобто нестачі одягу немає?

– Ми підготували повний гардероб – від А до Я. Хоча Аня недавно сказала, що трохи відчуває брак по сукнях, що там дівчата привезли значно більше. Я їй кажу: Аню, давай не будемо рівнятися на дів­чат зі США, Європи, де на конкурсантку пішли мільйо­ни доларів. Ми повинні брати іншим. Це нікому не потрібно – привезти купу багажу, заплатити повно грошей і ніяк себе не проявити. Нормальна жінка, маючи одну спідницю і десять кофтинок, завжди виглядатиме по-різному. І це не я сказала, це сказала Коко Шанель. Жінка повинна проявити себе в індивідуальності, в доглянутості, у поведінці, в харизмі, в позитиві. Цим треба брати, а не шмотками! А говорити, щоАнна поїхала не готова, – просто смішно. Єдине, що ми упустили, так це не поповнили їй рахунок на телефоні. Але, в принципі, вона сама могла про це подумати, – їй же видавав гроші національний комітет «Міс Україна».

– Сама вона як пояснює цей інцидент?

– Коли ми говорили з нею по «скайпу», я питала про це. Аня відповіла, що коли сказала фразу «зі світу по нитці, голому сорочка», то мала на увазі не те, що вона гола, а те, що їй усі помагали – і Донецьк, і Житомир, і Київ, і Львів, і Івано-Франківськ. Адже це наша представниця на «Міс Світу» і всі хотіли докластися.

– А щодо конфлікту з росіянкою?

– З усіма дівчатами у неї абсолютно нормальні стосунки. Аня каже, що нема ніякого конфлікту. Просто в їхньому номері одне двоспальне ліжко. Хто раніше поселився, той його і зайняв. Зайшла б першою Аня, то вона спала б на ньому. А так їй дістався величезний розкладний диван. А сам скандал – надуманий.

– А протести мусульман?

– Цей скандал піднявся ще за два-три місяці до конкурсу, бо для мусульманської країни такий конкурс – нонсенс. Але всі готелі вже були оплачені, договори укладені. Тож комітет «Міс Світу» пішов на те, що зняли з великої сцени вихід у купальниках.

Я слідкую за сайтом конкурсу і бачу, як приймають дівчат – там повно фотографій з місцевими.Аня каже, що до них дуже добре ставляться.

– До речі, чи хтось з України поїхав з Анною?

– Ніхто ніколи ні з ким не їде. Це умова конкурсу. Представники національного комітету «Міс Україна» поїдуть туди пізніше – на сам конкурс. Я їм казала, що теж хочу поїхати. Пояснили: можете купити путівку на Балі, але до Анни вас не пустять.

– Аня вже виділила основ­них конкуренток?

– Це ж Аня, вона пише лиш, що всі дівчата дуже добрі. А от коли я заходжу на сайт конкурсу й дивлюся на голосування людей за конкурсанток, мені стає образливо за нашу країну. Відкриваєте сторінку іншої конкурсантки – по кілька десятків тисяч голосів, повно коментарів – усі вболівають. За Аню зараз трохи більше двох тисяч голосів. От це і є наш патріотизм!

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top