cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Виявляється, не тільки тебе заводять велосипедні сідла, бібліотеки, в'язання спицями, чоловічий одяг на дівчатах і жіночі туалети!

 

 1. Велосипедні сідла

40 вещей, которые нас возбуждают
На жінку в велосипедних шортах, яка старанно крутить педалі попереду тебе, - можна дивитися нескінченно. Нехай навіть ти точно знаєш, що сідло насправді нічого не відчуває.


 2. Нетреновані жіночі животики

Винахідники танцю живота знали що робили. Кубики кубиками, але дуже важко втриматися, щоб не вхопитися за цю опуклість, саму довірливо лягаєчу тобі в долоню.

 

3. Леопардова шкура

Колись чоловіків визнавали достатньо дорослими для сексу тільки після того, як вони приносили своєму племені шкуру, зняту з убитого леопарда. Зараз часи змінилися, і, щоб зайнятися сексом, буває цілком достатньо норки, писця або навіть добре виробленого кролика. Тим не менше ми все одно проводжаємо всіх леопардів, які нам зустрілись, задумливим поглядом (нехай навіть ці леопарди ніколи не бігали по савані, а з'явилися на світ в результаті протиприродного насильства анілінового барвника над штучною замшею).

 

 

4 Настя Каменських

Настя Каменских разделась

Не хвилюйся, ми нікому про це не розповімо ...


 

5. Дівчата, одягнені в чоловічий одяг

Ні-ні, це не про тих дам, які вештаються по світських вечірках в костюмах, при сигарі і криво приклеєних вусах. Але от коли дівчина з ранку вилазить з ліжка прямо в твою футболку або сорочку і починає в такому вигляді готувати тобі сніданок ... дев'ять з десяти, що омлет у вас з нею в кінці кінців підгорить.

 


 6. Жіноча бійка

40 вещей, которые нас возбуждают

Якби в світі хоч один балет був написаний спеціально для чоловіків, то називався б він не «Лебедине озеро», а «Десять дівчат б'ються в барі, вириваючи одну у одної волосся, роздираючи одяг і поливаючи коктейлями.

 

 7. Телевізійні дикторки

Як вони це примудряються? Що такого невимовно сексуального в оповіданні про падіння цін на олово на Токійській біржі? Тим більше що телеведучі все зазвичай існують в половинчастому режимі - немаловажна їх частина навіки захована від тебе під студійним столом.

 

 8. Бібліотеки

Будь ласка, зберігайте тишу! У нашій бібліотеці суворого режиму категорично забороняється курити, голосно розмовляти, залишати позначки на полях, самостійно знімати книги з полиць і хапати за різні місця строгих, але сексуальних бібліотекарка ... що ви собі дозволяєте, молода людина?!

 

 9. Жіночі туалети

Ще одна абсолютно заборонена, а тому вкрай інтригуюча територія.

 

 10. Офіціантки

Мереживний фартух, ввічлива усмішка, добре прожарені біфштекси і стовідсотково позитивна реакція на запитання «а чи не бажаєте ще чогось?». Ну що чоловік ще може вимагати від жінки? Нехай навіть вона робить це за гроші.


 11. Жінки, які можуть нас відлупцювати

 

 12. Вчительки

А що ви хочете? Не дивно, що вони в'їлися нам в підсвідомість сильніше, ніж крейда в стару дошку. Разом з їх окулярами, вузлами на потилиці і звичкою неуважно тикати в нас указками. (звісно це молоденькі і сексуальні вчительки, а не моя вчителька з хімії, чи то інформатики, чи математики, і  в принципі решти 90 %  вчительок моєї школи)


 13. Обриси трусів, помітні під одягом

Тому, що вони помітні. (І тому, що це - труси).


 14. Наші сексуальні і старші за нас сусідки

Ця мила дівчинка була моєю сусуідкою


 15. Жінки, які нас ненавидять

Вони змушують сучасного чоловіка - звичайного, тихого, високоцивілізованого мешканця офісу - знову відчути себе тим жахливим, лютим і хтивих негідником, яким він був колись придуманий природою. Прямо-таки починаєш більше себе поважати. Це сексуально.


 16. Дівчата, які носять окуляри

У деяких особливо розбещених натур взагалі тут же починаються фантазії на тему дотику прохолодної металевої дужки до самим інтимних частин нашого тіла. (Не кажучи вже про те, що крізь лінзи ці самі частини напевно здаються набагато більші, ніж насправді ... сподіваюся, в неї не далекозорість?)
 

17. Смертельно п'яні жінки

Тому що будь-якому чоловікові в глибині душі хочеться іноді, щоб в його владі виявилося абсолютно покірна, на все згідне істота. Нехай навіть це істота весь час голосно співає (у моєму випадку)  «Юра, Юра,Юра! Я такая дура..."» і намагається витирати сльози захвату твоїм рукавом.


 18. Штопори і пляшки, закриті пробками

З незайманими дівчатами нині негусто, але ця комбінація їх майже замінює.


 19. Молоді медсестрички

 

 20. Інструкції по користуванню презервативами

Не те щоб нам у нашому зрілому віці була потрібна ця інструкція. Але в ній так докладно намальований і розписаний процес - прямо хочеться тут же виконати все, що тут пропонується.


 21. Істерички

Тому що темперамент - це сила! Якщо в ліжку вона видає хоча б половину цієї програми, то колекцію улюбленого лесбійського порно можна винести на смітник історії.
 

22. Жінки у військовій формі

А коли вони зустрічають старшого за званням - вони першими віддають йому честь ... І це теж не може не надихати.
 

23. Магазини жіночої білизни

Шкода, що ми не можемо бути там невидимими, нечутними і нематеріальними. Тоді ми просто не вилазили б з цих закладів. Але опиняючись там у плоті, ми намагаємося якнайшвидше змитися.


 24. Коли жінки обіймаються один з одним

Цікаво, а вони знають, що у них в цей час груди одна до одної туляться?


 25. Ельфійки

За легендами, їх дами крадуть земних чоловіків і сексуально експлуатують нас століттями. 


 2. Бігуді

Це так по-жіночому ...


 27. Катерина Велика

Так, кінь. Ні, ми знаємо, що насправді нічого такого не було. Брехня, вигадка і міф! Але все-таки. Кінь - це дуже круто.

 

 28. Товсті жінки

Навіть ті з нас, хто має справу тільки з топ-моделями, неодмінно кинуть приголомшений погляд на пропливаючу повз попу шестидесятого розміру. Ми такі речі розцінюємо як виклик. Просто деякі так ніколи і не вирішуються його прийняти.


 29. Білі ділянки на засмаглому тілі

Тому що в такій комбінації вони виглядають ще більш голими.

 

 30. Повільні танці

Але це не означає, що ми згодні миритися з їх існуванням!


 31. Гінекологічні кабінети

Одні крісла чого варті!


 32. Жінки з температурою

Почервоніле обличчя, блискучі очі, низький хриплуватий голос ... Крім того, дівчина потребує твоєї допомоги. І навіть вже лежить у ліжку! Роздягнена! У вовняних шкарпетках!


 33. Реклама прокладок

Та сама. Де все синє. Ну, що ми можемо сказати? Так, ми тварини.


 34. Повний бензобак

Це не просто дев'яносто п'ятого. Це повний бак самої сексуальної ​​речі на світі - свободи!


 35. Тенісистки

Те, що спідниці поверх штанів виглядають навіть непристойніше, ніж коли взагалі без усього, - це ще творці канкану зрозуміли. Взяти, наприклад, волейболісток: начебто майже все те ж саме - але чогось не вистачає. Хоча, може бути, це тому, що вони за м'ячем рідше нагинаються.


 36. Жінки, що займаються кінним спортом

40 вещей, которые нас возбуждают

Ні, ну ти просто послухай, як звучить ця фраза: «Оляь осідлала гарячого жеребця, рішуче зрушила ноги, підганяючи могутню тварину і вдарила її хлистом, і скажений біг верхи розпочався ...» *


 37. Шкільна форма для дівчат

Ніякого фетишизму! Річ, яка подобається 100% чоловіків, - не може бути фетишем. Вона автоматично переходить в розряд вічних цінностей. (Щоб зняти з себе підозри в педофілії, відразу додамо: найкраще шкільна форма виглядає і на дорослих тітоньках).


 38. В'язання на спицях

Їх це, кажуть, заспокоює. А нас - навпаки. Якщо примружитися, то схоже, що в'язка панянка робить собі масаж грудей.
 

39. Запах жіночого поту

Вчені вважають: це тому, що в поті мешкають леткі речовини феромони, що впливають на нашу гормональну систему. Нам же просто здається: пітна жінка - це ух! (А що стосується того рекламного типа в ліфті, який кривить пику, коли в ліфт заходить спітніла дівиця, то не треба, не треба нам про нього нічого пояснювати. Просто у нього свої радості в житті. Йому, напевно, диско подобається і зелений чай з м'ятою.)
 

40. Спідниці до підлоги
Нам тут же починає здаватися, що під ними повинна ховатися щось надприродньо коштовне і рідке.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Scroll to top