cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Що думають чоловіки про секс без зобов'язань, ми всі чудово знаємо, а от що думає про це прекрасна половина людства...?! Саме тому уже й нашого чоловічого порталу "ProKofein" торкнувся жіночий погляд. 

 Що думають про це всі жінки, ми на жаль ніколи не взнаємо, зате дізнались думку однієї симпатичної 22-річної франківчанки по імені Роксолана.

 

"Секс - це, без сумніву, класна річ, як не крути. І займатися ним класно. А ще краще, коли займаєшся коханням, а не тупо трахаєшся (ПроКофеїн не вибачається і не видаляє останнє слово, оскільки знає, що слово "трах" є в українському словнику).

Коли є почуття між людьми, то всі відчуття загострюються, задоволення стає більш повним і це вже не просто задоволення інстинкту розмноження, а щось вище, щось, що відрізняє людей від тварин. Секс без зобов'язань, чи одноразовий секс то вже для людей, які не мають бажання чи часу розбиратися в своїх почуттях. А фізіологічні бажання задовільнити їм треба. І це не тільки стосується хлопців. Дівчатам так само треба.

Тепер активно роздувають тему сексу "для здоров'я" - все має бути по розкладу, регулярно і без змін, бо інакше не бачити тобі здоров'ячка. А якщо постійного партнера нема, то просто домовся з кимось про регулярні статеві стосунки, тобі ж для здоров'я треба! Получається той самий секс без обов"язків. Виходить, що від нього одні переваги. Не можна однозначно сказати, що не зобов'язуючий до чогось секс це добре чи погано. То вже на любителя. Кому що ближче. Просто, мабуть, кожен розуміє обов'язки по різному... тому і є такі розбіжності в ставленні до до них."

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Scroll to top