cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Чим хороший секс з постійним партнером? Правильно: тим, що ви знаєте один одного вздовж і впоперек. Якщо я ділю з кимось подушку не перший місяць, ця людина - якщо не зовсім нездара - з часом вивчає мене, як таблицю множення. Вона знає всі мої гарячі точки. Всі мої улюблені пози. Всі звички і дивацтва. Вона не тикає навмання, не шарить руками, як інвалід по зору, а діє впевнено. У якому б стані людина б не була (втомлена , зла чи випивша), вона знає, що робити. І робить це. Тут погладити, тут куснути, потім трохи прискоритися, пригальмувати, а наприкінці знову прискоритися - і вуаля! Оргазм доставлений, отримаєте - розпишіться .

Как разнообразить секс?


Тандем коханців, які займаються сексом один з одним регулярно і ретельно, нагадує дует акробатів Cirque du Soleil. Любо дорого подивитися! Жодного зайвого руху. Тільки злагодженість, гармонія і - що особливо важливо - гарантований результат.


 Уміти змусити партнера битися в екстазі за лічені хвилини, якщо не секунди, - чи це не майстерність і не щастя ? Що ж, скажу, як думаю. Майстерність - можливо. Але навряд чи щастя. Швидше, одна з причин, чому так часто думки про внутрішньосімейний сексі викликають у подружжя відчуття дежавю, а зовсім не передчуття тремтіння, метеликів в животі, чи інших ротичних конвульсій.


У журналах регулярно можна зустріти заклики сексологів не сидіти, склавши руки, а всіма силами намагатися урізноманітнити своє сексуальне життя. За цією фразою зазвичай йдуть поради почати злягатися не в ліжку, а де-небудь на природі або сходовій клітці, зняти домашнє порно, навідатися в секс -шоп, збільшити кількість учасників і здійснити інші сексуальні забаганки. Ні, я не стану відмовляти вас робити все це. Але вважаю своїм обов'язком сказати: є і менш енерговитратні і ризиковані способи навіть не привнести новизну, а створити відчуття чогось нового ( що, на мій погляд, по суті одне і те ж). Досить просто зрідка відходити від вами ж встановлених правил і закономірностей. «Забувати» на час про те, що любить партнерка. Обманювати (у хорошому сенсі) очікування один одного.


Один з коментаторів мого тексту нещодавно написав: «Я готовий своїй дівчині хоч кожен день робити куні ». Порив, безсумнівно, благородний. Але все ж не раджу це робити. Не потрібно доставляти жінці оральне задоволення щовечора. Не потрібно раз за разом, точніше, секс за сексом, цілувати її в шию, трохи нижче мочки вуха ( вона ж від цього так збуджується !) І закінчувати процес позою наїзниця, в якій вона швидше за все кінчає. Як би їм не подобалось, припустимо, морозиво, вони б не хотіли харчуватися ним тричі на день. Через тиждень завили б: «Дайте мені котлету!» Так само і з сексом: все, навіть самі чудові еротичні страви, мають тенденцію з часом проїдатися. Тому не потрібно експлуатувати одну і ту ж ідею, якою б вдалою вона вам не здавалася. Нехай партнерка потомиться в очікуванні улюбленої ласки. Нехай вона буде заінтригована, чому це раптом чоловік не намагається вкусити її за праву сідницю, хоча в курсі, як це її заводить. І нехай добування оргазму без використання перевірених засобів відніме трохи більше часу і сил, ніж зазвичай. Це буде незвично - а значить, добре .

П.С. До речі , прийшов в голову ще один «ледачий » спосіб створити відчуття новизни - змінити парфум або гель для душу. Звичний запах асоціюється зі звичним партнером. І навпаки. Дівчина закриває очі, вдихає новий аромат і відчуває хвилюючі відчуття, що вона зараз обіймає ногами ... когось нового і незнайомого . Перевірено на собі.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Scroll to top