cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Ти готовий підписатися під кожним з перерахованих нижче пунктів? Тоді вам точно пора жити разом.

 

1. Ти можеш покластися, що присутність в будинку рожевеньких станків для гоління, прокладок, наборів для освітлення вусиків і щипчиків для видалення бог знає де зростаючих волосків не зробить тебе імпотентом.

 

2. Ти вже займався з дівчиною сексом, коли вона була в запраних байкових трусиках, з несвіжим педикюром і пахла не ваніллю і лавандою, а вульгарними шпротами. І не дійшов висновку, що зайнятися цим самому куди приємніше.

 

3 . Ти згоден бути крайнім, коли мова йде про зламані крани, перегоріли лампочки і засмічені унітази ( «Пусік, ну з нас двох чоловік більшою мірою все ж ти»). Але при цьому здатний самостійно завантажити пральну машинку і приготувати собі вечерю ( «Пусік, чоловіки і жінки рівні, а в самообслуговуванні немає нічого принизливого!")

 

4. Ти маєш уявлення, як дівчина виглядає, поводиться і скільки їсть під час ПМС. І тебе це не бентежить.

 

5. У вас симетричні погляди на домашніх вихованців, політику, алкоголь і те, що називається «кльовою тусовкою».

 

6.  Ти не надто прив'язаний до артефактів зі свого одиночного минулого ( типу колекції вінілу, або пивних кришечок). І напевно не будеш роздумувати більше секунди, якщо дівчина запропонує вибрати, хто тобі дорожче - вона чи вони?

 

7.  Ти не вважаєш її маму вершником апокаліпсису, а її батька – найнещаднішим з мужиків, на місці якого ти б давно повісився на мотузці, для вірності вимоченій в ціаніді.

 

8. Ти можеш поручитися, що не спробуєш переспати з її кращою подругою, навіть якщо та буде розгулювати перед тобою у футболці, ледь прикриваючою стрінги. Або здатний знайти залізобетонний аргумент, чому Катюша не може пожити якийсь час у вас, незважаючи на те , що її вигнав з дому чоловік і звільнили з роботи. За умови, що фраза «дорога, а тебе не хвилює, що вона може мене спокусити?» таким аргументом не є.

 

9. Ви обоєфанатієте від Game of Trones, ненавидите «Дом- 2» і здатні домовитися «піца чи суші?» Менш, ніж за 15 хвилин.

 

10. Ти впевнений, що перспектива провести вихідні за шопінгом не спровокує у тебе суїцидальних думок.

 

11. Ти здогадуєшся, що на питання «ти чому так пізно?» Існую якісь інші варіанти відповіді, окрім «а тобі яке діло?»

 

12. І на питання «де гроші?» - Теж.

 

13. Ти згоден, що одна ковдра - це ок, якщо мова йде про люблячих один одного людей («Інакше наступним кроком стануть роздільні спальні!"). Але при цьому морозостійкий, компактний і вмієш заснути, згорнувшись калачиком на подушці («Ой, а я що, знову вкрала у тебе все ковдру? З дитинства люблю спати поперек ліжка і загорнувшись з голови до ніг»).

 

14. Тебе не лякає думка, що доведеться витратити час і гроші на французькі ресторани, хоча сам ти більш розташований до різних пабів і нічних клубів.

 

15. Шанс, що у тебе трапиться панічна атака, коли ти почуєш, що за очі, наприклад, під час телефонних переговорів з подругами, вона називає тебе «чоловіком» («Ні, ми з чоловіком прийти не зможемо. Коть, сімейний вікенд, ну ти розумієш » ), мінімальний.

16. Ти не бачиш нічого дивного і обурливого в тому, що можна весь ранок вибачатися за те , що ти робив у її сні.

 

17. Ти теоретично допускаєш, що видавлювання прищів своєму партнеру з натяжкою, але все-таки може трактуватися як прояв любові і турботи.

 

18. Ти знаєш, яким чином зробити так, щоб екс -дівчата і просто знайомі жіночої статі перестали тобі дзвонити по вихідних і після 22-00 в будні.

 

19. Ти впевнений, що сам здогадаєшся скасувати тренування в спортзалі і похід в бар з друзями, отримавши повідомлення про те, що у дівчини, здається, температура і болить горло.

 

20. Якщо покопатися в пам'яті, то ти напевно зможеш згадати ситуацію, коли вона сказала «так, ти правий », « хороша ідея » або на худий кінець « звичайно ». І ти можеш поклястися, що це не було сарказмом.

21. Якщо ти подумки домалюєш дівчині зайвих 5-7 кг, вона як і раніше буде здаватися тобі придатною для сексу.

 

22. Малоймовірно, що ти дійдеш до сказу, якщо дізнаєшся, що вона виклала в інстраграм фото тебе сплячого з приміткою «моє».

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Scroll to top