cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Чекати на дівчат прийшлось довго. Майже півтори години. Дружина власника сауни (й за сумісництвом, судячи з усього, місцева «мадам») пояснила таку затримку тим, що ми замовили не будь-кого, а працівниць «елітного класу». Та ще й з певною зовнішністю. Частково це було правдою.

 

Ми замовили до сауни двох дівчат й уточнили:

 

1)   Мають бути не пенсійного віку, а навпаки;

 

2)   Одна має бути білявкою, друга брюнеткою;

 

3)   Дівчата повинні бути стрункими, без «соціальних запасів» на талії і целюліту.

 

«Мадам» щось там порахувала і виставила додатковий (до водно-парових послуг сауни) рахунок: шість з половиною тисяч гривень. Або ж п’ятсот євро. Відразу. Ми також порахували і вирішили, що патріотизм тут ні до чого. П’ять зелених стоєврових купюри зникли у ремінній сумці господаря сауни.

 

Перед нами поставили кухлі з пивом і запропонували на вибір: чіпси з цибулею, або ж анчоуси. Ми вибрали анчоуси і ввімкнули плазмову панель. З принагідної колекції DVD-еротики обрали вінтажний фільм за мотивами маркіза де Сада. Одягнені у бутафорські лахи часів людовиків, сисясті курви непереконливо зображали придворних дам вісімнадцятого століття. Отже півтори години ми поєднували пляшкове світле з французькими куртуазними видовищами від німецьких режисерів.

 

Нарешті у передбаннику почулись веселі голоси дівчат. За хвилину до приміщення зайшли дві красуні. Молоді, свіжі, довгоногі, розкуті. Незважаючи на вульгарну косметику, набагато сексуальніші за німецьких курвів з порнофільму. Колір їхнього волосся чітко відповідав замовленню. Яскрава білявка була вищою за не менш яскраву брюнетку. Білявка відрекомендувалася Мар’яною, чорнява – Оксаною.

 

Вони не були професіоналками. Це відчувалось у напружених поглядах, котрі дівчата кидали одна на одну, у «еклектичному» вбранні та незграбних рухах. Потім, при розмові наші здогадки підтвердились. Дівчата відносились до того соціального прошарку івано-франківської молоді, який нас і цікавив. Замовили ще пива, зав’язалась бесіда.

 

Мар’яна і Оксана приїхали до Івано-Франківська з сіл. Приїхали вчитись, проте «в реалі» працювали: одна продавчинею, інша офіціанткою. Інформація потім підтвердилась. До речі, виявилось, що на своїх робочих місцях дівчата працювали практично у тому ж «бойовому» макіяжі, що й у сауні. Та й «важкі» вечірні парфуми, судячи з усього, слугували їм у всіх випадках життя.

 

Кар’єру провінційних путан обидві дівчини почали після «нещасливих кохань». Майже за російським класиком: нехай я буду річчю, але річчю дорогою.

 

Вирішивши, що всі чоловіки лайна варті, Оксана з Мар’яною пустилися берега. Оксана ще мала кількарічний досвід утриманки заможного газди – власника ковбасного цеху з приміського села, а Мар’яна, практично відразу після «нещасливого кохання» та наступної депресії, потрапила у дружні обійми власників сауни.

 

Проститутками чи там «працівницями секс-бізнесу» вони себе не вважали. Більше того, категорично відмовились визнавати свою банно-масажну діяльність професією.

 

-  Ми так відпочиваємо, - заявила Мар’яна.

-  Значить, це у вас хобі? – уточнили ми.

-  Так-так, - закивали головами дівчата, хоча було не зовсім ясно, чи розуміють вони значення слова «хобі».

-  А чому гроші за це берете?

-  Так ми вам задоволення робимо, - знайшлась Оксана.

-  Це і є робота. Ми вам гроші, а ви нам послуги.

-  Які послуги?

-  Сексуальні.

-  Не вимахуйтеся, пацани. Це не послуги, це ми так з Мар’яною відпочиваємо.

 

Це одна з відомих особливостей Івано-Франківська: не називати речі своїми іменами, вислизувати з певної визначеності. Місцева проституція також стоїть на евфемізмах та недомовках. Офіційно (для втіхи побожної міської громади) ніякої проституції в нашому місті немає. Оксани з Мар’янами просто відпочивають і беруть у подарунок «гроші за отримане задоволення». Яка ж це проституція?

 

Прийде час і дівчата знайдуть собі чоловіків. Ті й гадки не матимуть, що одружилися на колишніх повіях. Але потім правда все одно вийде на поверхню – випадково, або ж за сприяння «доброзичливців». І примножиться зло.

 

Аналітична група «Фіртка-Магус»

(слухала цю розповідь))

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Scroll to top