cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

В останньому матчі регулярного чемпіонату «Говерла» порадувала власних уболівальників перемогою, обігравши «Дніпро» з рахунком 89-77.Хоча остаточно переломити хід гри «ведмедям», які грали без травмованого Павла Буренка, тобто фактично без номінального плеймейкера, вдалося лише в заключній чверті.

Гравець матчу

Форвард «Говерли» Кінделл Дайкс вкотре довів свою важливість для івано-франківської команди, ставши найкращим гравцем матчу в складі «ведмедів». Загалом на рахунку американця 20 очок, 7 підбирань і 5 передач (22 РЕ).

Дабл-дабл матчу

Плеймейкер «Дніпра» Деррік Лоу відзначився восьмим у сезоні дабл-даблом (16 очок + 11 передач) і в дев’ятій грі чемпіонату асистував партнерам не менше десяти разів. Це дозволило йому обійти Лінна Гріра («Азовмаш»), який у матчі з «ОДЕСОЮ» записав на свій рахунок «лише» 6 передач, і вийти на перше місце в суперечці найкращих асистентів Суперліги.

Хід гри

Стрімкі Кінделл Дайкс і Кевін Тіггс, які здобули по 12 очок у першій половині, не зуміли забезпечити івано-франківській команді комфортну перевагу за підсумками першої половини. І хоча підопічні Євгена Мурзіна вирушили на велику перерву, лідируючи 48-46, інтрига в матчі зберігалася. Тим більше, «Дніпро» на чолі з Дерріком Лоу майже нічим не поступався супернику. Втім, другу половину господарі паркету розпочали дуже активно, що й дозволило їм уже в середині третьої десятихвилинки повести +10, а надалі втримати здобуту перевагу.

Статистика

Окрім Кінделла Дайкса, в складі «Говерли» варто відзначити Райана Пірсона, на рахунку якого 17 очок і 7 підбирань, Тревіса Пітерсона (12 очок + 6 підбирань), Кевіна Тіггса (12 очок) і Павла Ревзіна (11 очок).

18 очками та 6 підбираннями в складі «Дніпра» відзначився Максим Корнієнко, 12 очками – Станіслав Тимофеєнко, 9 очками – Костянтин Глазирін, інформує сайт Суперліги.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top