cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

…Франківськ – місто цікаве та багате, це можна стверджувати, дивлячись з любої точки зору. Тут знайшли собі притулок не тільки гламурні недо-бутіки та супер-пупер-недешеві магазинчики, але величезна кількість світських заходів. І дивного тут нічого немає, адже гламурні сукні та туфлі guseppe zanotti іноді потребують хоча б якихось прогулянок тими місцями, де їхня власниця не ризикує переламати собі ноги, крокуючи по ямах та вибоїнах.

 

Франківський подіум весна-літо 2013 став саме тим місцем, де можна було побачити не тільки дорогі туфлі відвідувачок та напівприховану рекламу великих магазинів, але й досить цікаві колекції місцевих та не дуже місцевих дизайнерів. Без сумніву, цей захід можна назвати однією з найкраще організованих fashion подій у Франківську.

Що ж, поміж цікавих та не дуже колекцій цього року без сумніву, треба відмітити роботи Тетяни Кузьменко, Лєни Васєнко, Віталія Цалко, Роксолани Новак та дизайнерського тандему Ксюша Пєтрова – Лара Зінчук.

Отже, Тетяна Кузьменко, добре відома у Франківську, як дизайнер весільних суконь, цього року вирішила порадувати шанувальниць своєї творчості колекцією, яка, мабуть, задумувалась як паризький шик. Було там у її назві щось про Париж. Ну що ж, треба сказати, що дещо французьке там і справді було – невеличкі металеві Ейфелеві башти на головах у моделей. Що ж стосується саме суконь – я б сказала, що набагато більше там відзначилися турецькі мотиви – і у важких вишивках, і в дещо вульгарних кольорах, і в занадто конкретному крої, який зовсім не залишає простору для фантазії.

Лена Васєнко, як завжди, відзначилася ідеально збалансованою колекцією, в якій майстерно поєднався вишуканий смак та досвід. Її «подих літа» став неабиякою родзинкою показу. Цікаво, що Лєна встановила справжній рекорд України – вона використала у створенні своєї колекції аж 5762 гудзики!

А ось дещо епатажний Віталій Цалко цього року вирішив не змінювати своїм звичкам, і його колекція викликала неабияке пожвавлення жіночої половини глядачів. Адже дизайнер підготував для справжніх чоловіків колекцію пляжного одягу, серед якого особливо запам’ятались глядачам рожеві та салатові плавки із надписом «provocative» на попі.

Роксолана Новак, добре відомий ужгородський дизайнер, порадувала нас колекцією вечірніх суконь під назвою «Line-R 2013». Її роботи відзначаються досить цікавим кроєм, проте, назвати ці сукні весняно-літніми якось не повертається язик. Адже всі вони виконані з досить важких матеріалів, декоровані коштовним гіпюром та вишивками. Але це – справа смаку, і незалежно від того, чи є сукні з цієї колекції літніми, чи зимовими, вони не стають від цього менш чарівними.

«Подіум» цього року був прикрашений ще однією, а точніше, двома колекціями – тандем Ксюші Петрової та дизайнера головних уборів Лари Зінчук став справжньою прикрасою заходу. Ксюша представила на модний суд досить незвичну колекцію вечірніх суконь – мало хто ризикує використовувати у вечірньому вбранні мало того, що полосаті тканини, та ще і в такій кількості. Але врешті-решт, це справа майстра: хочу – творю, хочу – витворяю. Петрова зробила ставку на незвичність, і, судячи з реакції залу, не програла.

Щоправда, не можна не відмітити, що особливого шарму її колекції додали головні убори від Лари Зінчук, які, фактично, завершили кожен образ. Особливо запам’ятався глядачам величезний корабель із білими вітрилами, повністю зроблений вручну. Куди його вдягати в нашому місті, звісно, незрозуміло, але виглядав він дуууже ефектно.

Підводячи підсумки, треба сказати, що «подіум» 2013 став цікавим не тільки для поціновувачів високої і не дуже високої моди, а й тим, хто просто намагався якось розважитись. На «червоній» доріжці можна було побачити досить цікавий танцювальний колектив, який непогано (звісно, на Франківський рівень) «закосив» під добре відомих в світі KazakyА також почути акапельний спів від ведучої Анни Заячківської, яка в момент непередбачуваної заминки не розгубилася, а вирішили трошки поспівати. Тобто – було весело.

Отже, найбільш очікувана модна подія цієї весни в Франківську вже відбулася, і тепер єдине, що нам залишається – це висловити своє захоплення роботами деяких дизайнерів та запастись очікуванням нових, осінньо-зимових колекцій. 

 

Сарочка Цукерман, ProKofein

 

 

 

 

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top