cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Перед тим, як розписати себе візерунками, дізнайтеся про них все, - радить "Молескін"

Мало хто знає, але загальновизнаний геній всіх часів і народів Альберт Ейнштейн не мав нічого проти тату. А в молодості навіть наколов собі одне. Цим же відмітились Йосип Сталін і останній російський цар Микола II. Свої тату британський принц Чарльз і американський президент Кеннеді звели тільки перед весіллям, щоб не шокувати наречених. А французький маршал Бернадот випалив своє неполіткоректне татуювання «Смерть королям!» перед тим, як сам сів на шведський престол.

Якщо Ви вирішили наслідувати приклад цих важливих персон і прикрасити своє тлінне тіло парочкою вигадливих візерунків або незабутніх картин з життя Брітні Спірс, Ваш обов'язок дізнатися про тату все. Або хоча б найголовніше:

1. ТАТУЮВАННЯ - ЦЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ.

Так що, якщо вже зважилися його зробити, до питання про те, де, як і у кого, потрібно підійти з усією серйозністю. Не рекомендується робити татуювання підліткам. Справа тут не тільки в тому, що такі рішення ними часто приймаються «за компанію», на хорошого майстра немає грошей, а через кілька років про скоєне починають жаліти.

Є ще одна причина - невідомо, як і куди ще вирішить підрости тіло, і в яку сторону розтягнеться при цьому татуйована ділянка шкіри. Якщо вже дуже сильно закортіло - краще зробити абстрактний несиметричний малюнок. Але навіть якщо Dам уже за 18, на тілі все одно є ділянки, на яких тату має дуже великі шанси деформуватися. Так, дівчині не радиться робити татуювання на животі, навіть якщо у неї алергія на дітей, безпліддя і обітниця безшлюбності разом узяті. Адже "жирок" в першу чергу відкладається саме там. Повірте, маленький, дихаючий вогнем, дракончик буде виглядати нітрохи не гірше (а збережеться набагато краще) на лопатці плечі або попереку.

Крім усього іншого, треба враховувати, що демонструвати тату не завжди доречно, тому малюнок повинен легко і природно ховатися під одяг навіть у спеку. Адже ніколи не знаєш, яким чином відбудеться знайомство з його батьками або найвідповідальніша співбесіда в житті. Так що, якщо Dаш задум ховається тільки під глуху водолазку, подумайте ще раз.

2. ЯК ВИБРАТИ САЛОН ТАТУ.

Спочатку скласти попередній список салонів, в які Ви могли би звернутися. Підійде все: рекламні оголошення, поради друзів, форуми, відгуки в гостьових на сайтах, лайки у Фейсбуці тощо. Наступний крок - не полінуватися і відвідати всі ці салони.

Перед тим, як заходити в студію, запам'ятайте - Ви покупець, і Ви платите за послугу. Тому не давайте атмосфері салону, самовпевненому майстру або хамським клієнтам збентежити Вас. Щось не сподобалося в зверненні? Можете спокійно йти. Нанесення тату має бути приємною подією, а не нервуванням.

Огляньте приміщення салону. Звертайте увагу на рівень чистоти навколо і наявність свідоцтв та дозволів від контролюючих органів. Запам'ятайте, цей жвавий підкачаний мужичок в бандані зобов'язаний відповідати за якість своєї роботи і вже точно не заразити Вас якоюсь нехорошою інфекцією.

Наостанок поговоріть з майстром і попросіть погортати портфоліо з фото його тату. А якщо пощастить, і Ви застанете його за роботою, подивіться на «кінцевий продукт». Це буде кращим доказом уміння майстра.

3. ХОРОШЕ ТАТУ ДЕШЕВИМ БУТИ НЕ МОЖЕ.

І це аксіома. Тому ні за що не ходітеьдо місцевих умільців, які іноді за пачку сигарет наб'ють вам чорнилом від гелевих ручок те, що ви хотіли. Ну, або майже те, що ви хотіли. Досвіду - то мало, таланти художні - середні, а неспеціальні чорнила зазвичай місцями розповзаються, місцями блякнуть. Майже всі, хто зробили собі тату саме такої якості в студентстві, зараз перебивають у професіоналів ці «художества» на що-небудь пристойне. А коштує це, до речі, дорожче малюнка на чистій шкірі. 

Навіть у салоні не варто економити на чорнил . Якщо пропонують декілька варіантів чорнила - сміливо беріть найдорожчі. Навіть якщо вони, за словами майстра, «нічим, по суті, не відрізняються». Чим краще чорнило - тим рідше вам доведеться робити корекції і, в кінцевому підсумку, тим менше ви віддасте майстру грошей. Запам'ятайте, якість тату чорнила визначають навіть більшою мірою, ніж машинка.

Не варто вважати що на татуювання ви витрачаєтеся тільки один раз в житті. Будь якому, навіть найкращому татуюванні іноді потрібні корекції. І, хоча вони, природно, набагато дешевші за саме тату, витрати на них все ж варто враховувати.

4. СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ.

По суті їх п'ять. Чотири «варварських», використовуваних частіше в місцях не таких віддалених, і один «культурний», яким орудують в салонах тату. За допомогою голки або «Пишні» (термін не уточнений; заточена скріпка, дріт або дужка від зошита), обмотаною на кінці ниткою. Цей колючий інструмент умочують в туш і дрібними рухами проколюють шкіру пo контуру малюнка. Потім ретушують кольоровою пастою від кулькових ручок або подрібненою сірниково сіркою.
 
Шаблоном - шматком щільної гуми з нанесеним на нього малюнком, по контуру якого укріплені гострі голки. Його умочують в туш, приставляють до шкіри і сильним ляпанцем вводять голки на глибину 0,3-0,5 см.
 
Лезом - роблять надрізи на шкірі по контуру малюнка, a потім втирають в ранки барвник. Боляче, довго і дуже легко заразитися. Пристосуванням, яке зеки роблять зі звичайної електробритви. Метод менш болісний, але досить довгий і лідируючий по ймовірності підхопити ВІЛ.
 
За допомогою профі - апарату для татуювань. Ви вибираєте щось з набору тату-викрійок (липкий папірець з малюнком). Потім досвідчені руки майстра прикладають її до Вашої шкіри і за допомогою апарату, забезпеченого тонкими вібруючими голочками, до яких автоматично надходить туш потрібного кольору, завдає візерунок. Практично безболісно.

5. КОЛЬОРОВЕ ЧИ ОДНОКОЛІРНЕ.

Татуювання бувають кольорові і чорно-білі. Останні, до речі, іноді набиваються декількома кольорами. Загалом, ціна у кольорових тату вища, а стійкість - нижча. Іноді зустрічаються пропозиції набити тимчасові татуювання. Теорія умільців по таким малюнкам така - фарбу вводять не в глибокі шари шкіри, як при створенні звичайної тату, а у верхні, ті, які оновлюються. Ці шари через півроку зміняться повністю і у вас буде абсолютно чиста шкіра. А на практиці всі, хто поставили собі таке тату, півроку спостерігали, як їх малюнок спотворюється, і в результаті отримали брудну пляму, на яку вже були просто змушені ставити постійне тату.

Новий тренд: тату білими чорнилами. Цей новий тип татуювання стає все більш популярним в останні кілька років. Чи варто робити білу татушку? Татуювання білими фарбами найкраще виглядають на засмаглій шкірі, а також на людях, що володіють від природи смаглявою або темною шкірою.

Зовні їх навіть можна прийняти за тату хною, тому що кольори виходять натуральними, як при татуюваннях хною. Але це тільки з першого погляду. А взагалі, татуювання білими чорнилами найчастіше виглядають більш вишукано і тонко, а іноді робляться з ефектом світіння під дією ультрафіолетових променів. Білі тату вимагають від майстра особливих професійних умінь, тому варто довіряти таку процедуру тільки хорошому і досвідченому художнику. Адже вади будуть помітні, і тоді результат Вас зовсім не потішить.

Біле чорнило, як правило, менш стійке, ніж кольорове і, тим більше, чорну. Це означає, що тату білими чорнилами, хоч і робиться за тією ж технологією, що звичайне, але не буде «на все життя». Не дуже хорошим наслідком цього може бути те, що з часом біле чорнило може змінити колір і тату стане більше схожа на шрам. Другим недоліком білих тату можна назвати індивідуальну непереносимість білих чорнил, що буває не так рідко. Якщо це відбудеться, то татуювання може виглядати опуклим, опухлим, і залишить після себе рану або шрам. Або Вам взагалі доведеться відмовитися від задуму, тому що шкіра не буде поглинати біле чорнило. Як правило, біле тату коштує дорожче.

Якщо у Вас уже є татуювання чорно-біле, але Вам хочеться його змінити чи зробити кольоровим, то є два способи: перший - якщо тату невеличке і не складне, то можна набивати кольорове поверх старого татуювання. Другий спосіб потребує виведення старого тату і вже тоді наноситься новий малюнок. 

6. ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ТАТУЮВАННЯМ.

Запам'ятайте, після закінчення відповідного часу (майстер скаже) зніміть пов'язку і промийте місце татуювання холодною водою. Витирати тату не можна - воно повинно висохнути само. Можна лише злегка промокнути рушником.

Два рази на день треба протирати тату настоянкою календули на спирту або дитячим кремом. Можна мазати антисептичним кремом або маззю, рекомендовану майстром. Це прискорить загоєння.

Через 2-3 дні після нанесення татуювання малюнок покривається кіркою, яка залишається до повного загоєння. Тягнеться це «задоволення» зазвичай 7-10 днів.

До повного загоєння забудьте про солярій, лазню, сауну і тренування. Також заборонено плавати і відкривати вражене місце сонячним променям. Перед тим як прийняти душ, варто змасти татуювання вазеліном або жирним кремом.

Через 5 днів після татуажу може з'явитися свербіж, кірка почне поступово сходити. Не вздумайте чесати і здирати її - це кращий спосіб зіпсувати шрамом всю естетику.

7. МІФИ ПРО ВИВЕДЕННЯ ТАТУЮВАНЬ.

Якщо вже так сталося, що Ви нанесли татуювання, а після зрозуміли, що це не зовсім те, що ви хотіли, його можна вивести. Найкраще і безпечніше це звичайно зробити в косметологічному салоні. Але, не поспішайте з рішенням, адже процедура видалення не з приємних. Ні в якому разі не виводьте татуювання самостійно, в домашніх умовах.

Є різні методи видалення татуювань, як варварські, (такі, як випалювання розпеченим залізом, пересадка шкіри, видалення тату шліфувальною машинкою, хірургічне видалення (знімають верхні шари шкіри разом з тату, тобто вирізають) і т.д.

Все це треба робити, звичайно, під місцевою анестезією, але це не для слабкодухих. Адже видалення тату такими медами супроводжується запахом паленого м'яса, кров'ю і димом. Результат - не зовсім ідеальний, утворюються шрами, рубці.

Але технології видалення тату не стоять на місці, є й інші, більш лояльні методи - випалювання лазером, випалювання марганцівкою, кислотами. Ці методи також не дають задовільних результатів. Після лазера теж залишаються рубці, відбувається пігментація шкіри, залишається біле незасмагаюча пляма або білий контур. Після марганцівки залишаються рубці.

Особливо важко виводити татуювання, які зроблені самостійно, так як глибина проколів шкіри більша, а значить і проникнення фарби глибше. Знову ж таки, виведення тату, які і його нанесення, НА ВСЕ ЖИТТЯ - В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ШРАМ. Добре подумайте чи варто виводити тату.

8. ЩО НАБИВАТИ НЕ ВАРТО.

Не можна робити тату, значення яких Ви не знаєш . Навіть якщо це страшно красиві ієрогліфи, стильні руни та інші шумерські закарлючки. Врахуй, прочитати багато з них можуть лише лінгвісти. А те, що тобі розповість покритий наскальним живописом мужик з кільцем у носі, напевно, він почув від такого ж фрика.

У кращому випадку ти ризикуєш наколоти собі щось типу «Туалет зайнятий» по-шумерськи. А в гіршому, внесеш у своє життя купу непотрібної містики.

Те ж відноситься до кримінальних татуювань. Запам'ятай кілька картинок наколювати які собі дуже небезпечно:
• Восьмикінцева зірка - злодій в законі, наноситься під ключицю.
• Череп, пробитий кинджалом, троянда, змія, що обвиває кинджал - злодійський символ «Наше життя - боротьба», наноситься на плече або груди.
• Оголена жінка з палаючим факелом в руці, тюремні грати, змія, хрест, людський череп, сокира, гроші - татуювання табірного авторитета «Ніщо не вічне в цьому світі», наноситься на груди.
• Лев в оточенні середньовічної зброї (меча, сокири, лука, стріл, булави) - татуювання авторитетів «Жорстокий, але справедливий», наноситься на груди.
• Орел на вершині гори - символ влади і свободи, і теж з репертуару табірних авторитетів.
• Оголена жінка, обвита змією, з яблуком у руці - часто зустрічається серед пасивних гомосексуалістів, зазвичай на спині.

9. "ХОЧУ ТАТУ"

Якщо Ви хочете прийти в тату -салон з таким, приблизно, текстом: «Я хочу татуювання, але якого розміру, кольору і де саме - не знаю», - то, будь ласка, не ходіть нікуди. Залишіться вдома і подумайте, чого ж Вам, власне, треба.

Для того, щоб набити татуювання і не пошкодувати про нього, Вам потрібно знати якщо не точний малюнок, то хоча б його ідею, колір, розмір і те місце на Вашому тілі, яке Ви хочете ощасливити. Припустимо, Ви все це вже знаєте. Крім того, Ви в курсі, де у Вашому місті кращий салон, впевнені в професіоналізмі обраного майстра і приберегли потрібну суму. Не поспішайте. Купіть перекладну татуювання, максимально схоже на такий бажаний Вами малюнок, і нанесіть на шкіру. Походіть з ним, поки не змиється, поспостерігайте за собою, за реакцією оточуючих. І тільки якщо Вас все влаштує - що ж, мабуть, Ви про це дійсно не пошкодуєте.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top