cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Подорожі допомагають людям стати більш кмітливими і сексуальними. Вони також мають омолоджуючий ефект і підвищують продуктивність праці.


Вчені медичного коледжу Х'юстона (США) стверджують, що подорожі допомагають людям відчувати себе молодше. Подорожі надають певний вплив на психіку людини. Тому подорожі і психологія людини пов'язані між собою більше, ніж можна було собі це уявити.


Дорослі відчувають час більш «стисненим», ніж відчувають його діти. За словами експертів, подорожі в невідомі місця- і чим екзотичніше, тим краще - викликають в мозку процеси, завдяки яким дорослі здатні сприймати світ так, як це роблять діти. Тривалість подорожі не так вже й важлива . Навіть одна або два тижні в незвичайному місці допомагають людині « омолодитися ».


Крім того, що подорожі за кордон розширюють наш кругозір , вони також роблять нас розумнішими і розвивають творчі здібності. Це відбувається завдяки плануванню та організації подорожей , продумування ситуацій , які можуть статися з нами в незнайомій місцевості.


Американський психолог Уїлльям Медьюкс стверджує, що у людей, що живуть за кордоном, часто розкриваються творчі здібності. До речі, він повідомляє, що саме з цієї причини він сам працює у Франції. Однак, не кожна людина здатна розвинути в собі творчі здібності.


Багато залежить від того , як подорожувати : якщо більшу частину часу, перебуваючи за кордоном, проводити в нудному офісі (у відрядженні, наприклад) або в готелі біля телевізора, то розвинути якісь видатні здібності навряд чи вдасться.


Після подорожі люди здаються більш сексуальними. Мандрівники повертаються з відпустки не тільки ( найчастіше) з гарною засмагою, але також і з захоплюючими історіями. Як показують дослідження, подорожі це одна з головних тем для розмови на першому побаченні поряд з темою про хобі.

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top