cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net

Стаття, яка падає вам ляпасів і змусить підбадьоритися. Стаття підприємця Реймара Тірадо (Raymmar Tirado), який володіє спрагою знань і ніколи не зупиняється на досягнутому, - пише "Молескін".

"Я розповім вам про те чого не вчать. Про те, що змушує вас вийти за межі звичайного існування. Наприклад, переїхати від батьків, кинути роботу, послати все до біса і зробити хоч щось. Досвід, який ви отримуєте в реальному житті, виходить далеко за рамки нашої освітньої системи. Такі навички ви можете розвинути, тільки якщо по- справжньому знайдете себе. Коли ви поставите все на карту або зіткнетеся з можливістю провалу. Ці вміння з'являться, тільки якщо ви ризикнете всім, щоб зробити щось по- справжньому круте. Ті навички, якими, як вам здавалося, ви вже володієте. Все, що я хочу сказати: у грі під назвою життя у вас немає ні найменшого шансу. Чому?"

1. ВИ МАЛО ПРОГРАВАЛИ.

Вам комфортно у вашій посередності, ви навіть не хочете намагатися. Ви віддаєте перевагу говорити про те, що треба б вивчити нову мову, замість того, щоб вчити її. Ви швидше «відсидитесь», або зробите складну роботу завтра. Ви ненавидите свою роботу, але не готові шукати нову. І поки ви тут сидите склавши руки, і не хочете спробувати, я збираю помилки, відчуваю себе, вивчаю нове. Коли я програю, я вчуся і міняю свій шлях так, щоб він завжди вів вперед. Це як процес загартування металів: я проходжу через вогонь і здобуваю форму. Форму меча з найгострішими краями, який розрубить вас на частини, якщо ви не докладете більше зусиль.

2. ВАС ХВИЛЮЄ ДУМКА ОТОЧУЮЧИХ.

І ви підстроюєтеся під неї. Тому що ви боїтеся того, якими побачить світ вас . Ви так думаєте, тому що судите інших: нібито й інші люди повинні, в свою чергу, судити вас . Вас більше хвилює те барахло, яке у вас є, чим вчинки, які ви здійснили. Поки ви витрачаєте гроші на нові шмотки, машини, дорогу їжу і вечірки в барах, я цікавлюся собою. І поки ви намагаєтеся підлаштуватися під навколишній світ, я роблю так, щоб світ підлаштовується під мене. Я впевнено відкину всі сумніви і покажу світу справжнього себе. У мене імунітет до ваших думок, я стою в оточенні ідей; поки ви звикаєтесь з буденністю, я досліджую надзвичайне.

3. ВИ ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ РОЗУМНІШИМИ, НІЖ ВИ Є НАСПРАВДІ.

Насправді, ви робили все те ж, що й інші. Ви вчили те ж саме, що і вони, і читали все те ж саме. Але якщо ви вчилися, щоб пройти тести, ви думаєте, що так ви стали розумнішими? Знання не в тому, чому ти вчишся, а в тому, як ти живеш. Якщо буде необхідно, я зможу пройти тести. А чи зможете ви впоратися з завданнями, які переді мною ставить життя? Тести, які оцінюються не за бальною шкалою і не у відсотках, а однією-єдиною оцінкою: виживанням.

4. ВИ НЕ ЧИТАЄТЕ.

Ви читаєте тільки те, що повинні, або зовсім нічого. Ви вважаєте історію нудною, а філософію - тупою. Ви краще подивитеся телешоу, ніж відкриєте для себе щось нове, ніж спробуєте вникнути в думки іншої людини в спробах краще зрозуміти навколишній світ. Ви відмовляєтеся визнавати, що вся сила світу прихована в словах тих, хто жив до нас. Все, що вам необхідно, ви можете знайти у величезній кількості книг, які тепер стали доступнішими, ніж будь-коли. Ви і цю статтю не читаєте. Швидше за все, ті , хто її читають, все це і так знають. Можна відвести коня на водопій, але не можна змусити його пити.

5. ВИ НЕ ДОПИТЛИВІ.

Тому що ви дізнаєтеся новини з підконтрольних державі ЗМІ, які їх один у одного копіюють. Тому що ви не берете на себе турбот поставити собі просте питання: «А що якщо все це брехня?». І допустити можливість, що так воно і є. Прямий обов'язок мас-медіа: відволікати вас від самого важливого. У мене є жага знань, незалежно від теми. Поки ви зайняті тим, що граєте в Angry Birds, я читаю про теорію струн і квантову механіку. Тому що на свої власні аргументи я буду дивитися з різних точок зору і шукати їх уразливість. Щоб зрозуміти, як ви можете мені заперечити. Я зрозумію обидві сторони суперечки, і, якщо я прийму вашу сторону і почну сперечатися за вас, то перемога буде моєю. Навіть якщо я тільки що переміг вас у цьому самому спорі.

6. ВИ НЕ ЗАДАЄТЕ ПИТАНЬ.

Ви не сумніваєтеся в авторитетах. І не питаєте самого себе. Ви не розумієте значення правильно заданого питання, шанобливої незгоди і можливості відстояти свою думку перед тим, хто з вами не згоден. Ви не ставите питаннями з приводу реальності - дуже зайняті виживанням в цій монотонності. Потрібно структурувати ваші питання до цього світу.

7. ВАС ДРАТУЄ ПРАВДА.

Визнайте той факт, що ви насправді нічого не знаєте. Можливо, вас вже бісить ця стаття. Стаття в інтернеті не відшкодує вам час життя, який ви витратили даремно. Ви живете, гордо задерши голову, не цікавлячись тим, що відбувається навколо. У блаженному невіданні про реальність, яка знаходиться так близько від вас, що, якщо ви висуне язика, то відчуєте, наскільки «приємна на смак» правда. І тоді ви зрозумієте, що єдине, що заважає вам робити по- справжньому круті речі - це ви самі!

Інтерв'ю

Петро БУЯК: "Монголи - ...

Якщо хтось сумнівався, що вони це зроблять, - не ...

+ View

Українці подібні до ...

Українці подібні до росіян приблизно як коні до ...

+ View

Тіанг Ченг: Більшість ...

Чимало іноземців відвідує Україну щорічно, але ...

+ View

Бар

Як лікуватись алкоголем?

Знайдено більш, ніж просто вагомі причини ...

Галицька кухня: Віталій ...

Він – той, хто спробував знайти, приготувати, ...

Галицька кухня: Дарвін ...

Кухар, ресторатор, еквадорець за походженням і ...

Дещо з історії про ...

Ресторан «Київ», що донедавна містився на другому ...

Реклама

Scroll to top