Події
cms, joomla, wordpress, drupal, component, module, plugin - otkrivay.net
Часто через нашу неосвітченість ми можемо не знати, що вчинили просто непристойно.
ЗОНТИК НІКОЛИ НЕ сушиться в розкритому стані - ні в офісі, ні в гостях. Його потрібно скласти і поставити в спеціальну підставку або повісити.
Целофанові пакети допустимі тільки для повернення з супермаркету, також як і паперові фірмові пакети з бутиків. Носити їх потім з собою як сумки - жлобство.
ЧОЛОВІК НІКОЛИ не носить жіночу сумку. І жіноче пальто він бере тільки для того, щоб донести до роздягальні.
ДОМАШНІЙ ОДЯГ - це штани і светр, зручні, але мають пристойний вигляд. Халат, піжама призначені, щоб вранці дійти до ванної, а ввечері - з ванної в спальню.
З ТОГО МОМЕНТУ, ЯК ДИТИНА поселяється в окремій кімнаті, привчіться стукати, заходячи до неї. Тоді і він буде чинити так само, перш ніж увійти в вашу спальню.
ПРАВИЛА ОПЛАТИ замовлення в ресторані: якщо ви вимовляєте фразу: «Я вас запрошую», - це значить, ви платите. Якщо жінка запрошує ділового партнера в ресторан, платить вона. Інше формулювання: «А давайте сходимо в ресторан», - в цьому випадку кожен платить за себе, і тільки якщо чоловік сам пропонує заплатити за жінку, вона може погодитися.
ЧОЛОВІК ЗАВЖДИ першим входить в ліфт, але виходить першим той, хто ближче до дверей.
Говорити привселюдно про те, що ви сидите на дієті - поганий тон. Тим більше не можна під цим приводом відмовлятися від страв, запропонованих гостинною господинею. Обов'язково похваліть її кулінарні талант, при цьому ви можете нічого не їсти. Також слід чинити з алкоголем. Чому вам не можна пити - це ваші проблеми. Попросіть білого сухого вина і злегка пригубити.
ТЕМИ - ТАБУ для світської бесіди: політика, релігія, здоров'я, гроші.
ДО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ, ЯКА ДОСЯГЛА ВІКУ 12 РОКІВ, покладається звертатися на «ВИ». Огидно чути, як наша «еліта» говорить «ти» офіціантам, або шоферам. Навіть до тих людей, з ким ви добре знайомі, в офісі краще звертатися на «ви», на «ти» - тільки наодинці. Виняток - якщо ви однолітки або близькі друзі. Як реагувати, якщо співрозмовник завзято «тикає» вам? Спочатку перепитаєте: «Вибачте, ви до мене звертаєтеся?» Якщо не допомогло, озираєтеся неодмінно: «Вибачте, ви мене маєте на увазі?» Наступний етап - нейтральне потиск плечима: «Вибачте, але ми не переходили на «ти».
ОБГОВОРЮВАТИ НЕПРИСУТНІХ, тобто просто пліткувати, неприпустимо. Недозволено говорити погано про близьких.
-
Перегляди: 590